Power Hit Radio energijos pieva

Aktyvioji erdvė prieš estradą.
Meskite iššūkį olimpiniam vicečempionui Mindaugui Mizgaičiui, išbandykite naujas sporto šakas, stebėkite Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatą ir iš čia leiskitės į šiaurietišką žygį. Paruošta beveik 40 skirtingų aktyvių veiklų – kiekvienas ras ką veikti.

Šeštadienis

12.00–18.00

Meskite iššūkį olimpiniam vicečempionui Mindaugui Mizgaičiui

12.00–18.00

MYFITNESS ZONE

12.00–18.00

Žaiskite gigantiškais šachmatais drauge su GIGANTCHESS

12.00–18.00

Sužinokite daugiau apie judėjimą BALTIJOS REABILITACIJOS CENTRO zonoje

12.00–18.00

Aikido Dojo SŪKURYS kviečia išbandyti aikido

12.00–18.00

GUDRUČIO laisvalaikio zona

12.00–18.00

Vilniaus savivaldybės visuomenės sveikatos biuro laisvalaikio zona

12.00–18.00

Sahadža joga: išbandykite pasaulyje pripažintą meditacijos metodą, padedantį rasti vidinę taiką ir pažinti save

12.00–17.00

Atviras turnyras šeimoms LANKINIS.LT pramogų zonoje

12.00–18.00

Išbandykite badmintono ir tinklinio aikšteles

12.00–18.00

Mykolo Romerio universiteto aktyvaus laisvalaikio zona

12.00–18.00

Skraidykite su ACROYOGA LT

12.00–18.00

DECATHLON sporto zona

12.00–18.00

Pasimatuokite kūno sudėtį ir pasivaišinkite sultimis TOPO CENTRO erdvėje

12.00–18.00

Išbandykite jėgas Fabijoniškių baseino sporto salės zonoje

12.00–18.00

Išbandykite regbį su Vilniaus regbio akademija

13.00–15.00

Lietuvos amerikietiško futbolo pionieriai Vilniaus IRON WOLVES kviečia susipažinti su šiuo sportu, pasimatuoti šalmą ir apsaugas, pajusti kamuolį, metimą ir kontaktą

13.00–14.00

Šiaurietiškojo ėjimo žygis su klubu 8 ŽINGSNIAI (žygio dalyviai bus laukiami prie estrados, SVEIKO MIESTO palapinėje)

13.00–14.00

SPORTLAND ir RIEDĖK.LT kviečia į riedėjimo pamokas pradedantiesiems vaikams

14.00–16.00

Lietuvos gatvės gimnastikos čempionatas

15.00–16.00

SPORTLAND ir RIEDĖK.LT kviečia į riedėjimo pamokas pradedantiesiems suaugusiems

Sekmadienis

11.00–12.30

Bėgimo treniruotė visiems su Lietuvos lengvaatlečiu Vitalij Kozlov ir bėgimo klubu VOLVERE RUN

12.00–15.00

Orientavimosi užsiėmimai (dalyviai laukiami prie vaikų žaidimų aikštelės šalia estrados)

12.00–16.00

Meskite iššūkį olimpiniam vicečempionui Mindaugui Mizgaičiui

12.00–16.00

MYFITNESS ZONE

12.00–16.00

GUDRUČIO laisvalaikio zona

12.00–16.00

Edukacinė programa – išbandykite BLIC testą su sveiko sporto klubu ALFA STEPS

12.00–16.00

Geros savijautos centro SANUS sveikatingumo zona

12.00–16.00

Vilniaus savivaldybės visuomenės sveikatos biuro laisvalaikio zona

12.00–16.00

Žaiskite diskgolfą su Vilniaus diskgolfo klubu

12.00–16.00

Sahadža joga: išbandykite pasaulyje pripažintą meditacijos metodą, padedantį rasti vidinę taiką ir pažinti save

12.00–16.00

DECATHLON sporto zona

12.00–16.00

Mykolo Romerio universiteto aktyvaus laisvalaikio zona

12.00–16.00

Skraidykite su ACROYOGA LT

12.00–16.00

Aikido Dojo SŪKURYS kviečia išbandyti aikido

12.00–16.00

Žaiskite gigantiškais šachmatais drauge su GIGANTCHESS

12.00–16.00

Atviras turnyras šeimoms LANKINIS.LT pramogų zonoje

12.00–16.00

TAPK ČEMPIONU – mažųjų sportininkų programa su estafetėmis ir įvairiais žaidimais (jenga, domino)

12.00–16.00

Išbandykite jėgas Fabijoniškių baseino sporto salės zonoje

15.00–16.00

SPORTLAND ir RIEDĖK.LT kviečia į riedėjimo pamokas pradedantiesiems suaugusiems